nachodki.ru интернет-магазин

Мета компанії - найбільш повне задоволення потреб користувачів.

Ми пропонуємо якісне обслуговування і ремонт комп’ютерної та офісної техніки. Також ми пропонуємо дуже вигідну і популярну в цей час послугу із заправки та відновлення картриджів для копіювальної техніки, а також лазерних і струминних принтерів. Ви можете укласти довгостроковий договорів на обслуговування офісної техніки.

Наші фахівці мають великий досвід і достатньо професіоналізму по ремонту комп’ютерної та офісної техніки, а також заправки та відновлення найпоширеніших і рідких типів картриджів. Систематичне спостереження за станом Вашої комп’ютерної та офісної техніки і її своєчасна профілактика дозволять Вам суттєво продовжити термін служби Ваших апаратів, обладнання, знизити ризик серйозних поломок і, відповідно, зменшити витрати на заміну дорогих деталей апаратів, обладнання.

Також ми пропонуємо найпопулярніші оригінальні та сумісні витратні матеріали до друкувальних пристроїв: струминним, лазерним, матричним принтерам і багатофункціональним пристроям, копіювальним апаратам. Ми пропонуємо різноманітні асортименти чорнил, картриджів і заправлень до струминних, матричних і лазерних принтерів, касовим апаратам, друкарським машинкам, тонер у пляшках, пакетах і тубах, СНПЧ, засоби для очищення оргтехніки і комп'ютерні аксесуари, комплектуючі, носії інформації, фотопапір, папір і багато ін..

Зателефонувавши в нашу компанію можна вирішити більшу частину офісних проблем. Звертайтеся до наших фахівців, і ми не залишимо Вашу проблему без уваги й рішення.

   
© imk.biz.ua