ЧП "ИМПУЛЬСМЕГАКОМ"    
(044)592-13-92
(044)592-52-91
(067)255-52-68
г. Киев, ул. Силикатная 6 
 

remont_3 Ремонт копіювальної техніки

Фахівці нашої компанії завжди готові виконати. Діагностику яка дасть можливість оцінити тривалість робіт і їх вартість. Після узгодження ремонт принтерів проводиться в сервісному центрі, де за наявності спеціального обладнання і комплектуючих, вони будуть приведені в працездатний стан. Враховуючи професіоналізм наших фахівців, ремонт струменевих принтерів, лазерних принтерів, МФУ, сканерів або копіювальних апаратів буде виконаний швидко і якісно.

sattСупутникове Телебачення

Супутникове телебачення Цифрове супутникове телебачення - доступно у Вас вдома. Величезною перевагою супутникового телебачення є велика кількість каналів. Наприклад, дитячі канали не завжди відповідають вимогу батьків. Якщо робити вибір, то супутникове телебачення - кращий варіант. Супутникове ТБ - це телебачення, яке надає якісне зображення, стереозвук і величезний вибір каналів різної тематики.

images444Комп'ютерна допомога на дому

Установка ПО. Ми пропонуємо свої послуги по налаштуванню різних програм, які допомагають Вашому комп'ютеру працювати на Вас. Пам'ятайте, що непрофесійна установка ПО самими користувачами веде до необхідності використовувати швидку комп'ютерну допомогу. Налаштування Інтернету. Якщо у Вас з якихось причин збилися налаштування інтернету, наші фахівці їх відновлять і протестують швидкість інтернету.

repair-notebooks2Ремонт ноутбуків

Якщо Вам потрібен якісний недорогий ремонт ноутбука в Києві - Ви на правильному сайті! Наша компанія виконує ремонт ноутбуків провідних світових виробників, таких як Apple, HP, IBM, Toshiba, Samsung, Acer, Asus, Benq, Lg, Sony, NEC, Dell та ін якісно, доступно і самі в стислі терміни. Величезний досвід роботи і дороге професійне обладнання дозволяє нам успішно робити ремонт ноутбуків будь-якої складності!

remont_2

Заправка картриджів!

Наш сервісний центр «Імпульсмегаком» пропонує послуги по заправці картриджів та обслуговування оргтехніки. Ви заощадите кошти і отримаєте відмінну якість друку. Майстри сервісного центру мають досвід роботи понад 5 років і використовують тонери і деталі перевірених виробників.
Так само Ви можете замовити і придбати нові картриджі за вигідною ціною: HP, Canon, Xerox, Samsung та інших відомих виробників

Яндекс.Метрика